Halloween parti a Csillaghegyiben

Hagyományinkhoz híven az angol nyelvi munkacsoport idén is megrendezte az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap (október 25.) délutánján a szokásos Halloween partit.

Ebben a tanévben is a 3-6. évfolyamos angolos diákjainknak hirdettünk meg a változatos feladatokban bővelkedő rendezvényt. Felülmúlta várakozásainkat a megjelent érdeklődők száma, hiszen idén is gyorsan fogytak az állomásokon szerezhető Halloween cukorkák.

Nagyon sok jelmezbe öltözött, vidám gyerek jelent meg az ügyességi és szellemi vetélkedők 12 állomásán, amelyek mind ehhez az angolszász ünnephez kapcsolódtak. Sok „szellemes” ruhában megjelent, jókedvű maskarás gyerek játszhatott önfeledten ezen a péntek délután.

Az izgalmas, közel kétórás program sikeres megvalósításában lelkes tanárok és nyolcadikos segítők egyaránt kivették a részüket a munkából.

Jó kis buli volt! Bízunk benne, hogy jövőre is tudjuk folytatni iskolánkban ezt a hagyományt.

 

Határtalanul program

Fenntartó:

E-mail: 

Kapcsolat

Csillaghegyi Általános Iskola

1038 Budapest
Dózsa György u. 42

Tel: 06-1/368-6651, 06/1-368-0082
Fax: 06-1/368-6651

E- mail:  

A honlap létrejöttét támogatták

Kocsis András

Fodor István